Spienione tworzywa airpop® engineered air (EPS) i EPP znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach przemysłu.  Zastosowanie tych materiałów pomoże Ci oszczędzić czas, energię, pieniądze i zredukować wagę. Zapewniają one ochronę, energooszczędność oraz profity w miejscach, w których się tego nie spodziewasz.

Produkty HSV definitywnie wkroczyły do branży spożywczej. Dla przykładu, HSV zaprojektowało tace-doniczki przeznaczone do uprawy sałaty. Przy tworzeniu tych tacek przeanalizowaliśmy różne aspekty i wprowadziliśmy na rynek optymalne rozwiązanie do uprawy warzyw.

 

Od tacek w rolnictwie do opakować absorbujących

Nasze materiały dzięki swojej odporności, wytrzymałości oraz niskiej masie umożliwiają obsługę przez robota. Co więcej niemal nie wchłaniają wody i są odporne na działanie chemii.

EPP i airpop® engineered air (EPS) zapewniają całkowitą swobodę designu, dlatego oferujemy wykonanie nawet najwymyślniejszych kształtów.

Podczas transportu artykułów delikatnych lub artykułów z ograniczoną datą ważności, z pomocą przychodzą wyprodukowane przez HSV pojemniki transportowe pochłaniające udary, które doskonale chronią i izolują transportowane wyroby.

Zobacz nasze projekty