Spienione tworzywa airpop® engineered air (EPS) i EPP znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach przemysłu.  Zastosowanie tych materiałów pomoże Ci oszczędzić czas, energię, pieniądze i zredukować wagę. Zapewniają one ochronę, energooszczędność oraz profity w miejscach, w których się tego nie spodziewasz.

W branży budowlanej można znaleźć wiele rozwiązań materiałowych, które pochodzą z działu rozwoju HSV. Ukryte przed wzrokiem , ale niezbędne dla optymalnej izolacji i trwałości budynków i domów.

Od izolacji do klimatyzatorów.

Dostarczamy przeróżne elementy izolacyjne takie jak: ocieplenie posadzek, ścian i dachów, części kontrukcyjne do wentylacji i urządzeń grzewczych oraz klimatyzatorów.

Nasze wyroby zapewniają dowolnośc formy, składają się w 98% z powietrza, są niepalne, lekkie i posiadają wysokie właściwości izolacyjne. Połączenie owych parametrów izolacyjnych tj. tłumienia dźwięków oraz zachowania temperatury gwarantuje równowagę pomiedzy rozwiązaniami produktowymi, możliwościami technicznymi, a oszczędnością energii.

Zobacz nasze projekty