We wszystkich branżach czujemy się jak u siebie

Spienione tworzywa airpop® engineered air (EPS) i EPP znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach przemysłu. Użycie do produkcji właśnie tych materiałów, pomoże zaoszczędzić czas, energię i pieniądze. Dzięki spienionym tworzywom zyskujesz nie tylko ochronę i energooszczędność, ale także inne korzyści – w miejscach, w których się tego nie spodziewasz!

Ponieważ od lat nasze produkty dostarczamy bardzo szerokiej gamie odbiorców, jesteśmy przekonani, że również Wasze życzenia możemy zmienić w rzeczywistość.

 

Od tac do transportu wewnętrznego do seryjnych części samochodowych

Produkty HSV znajdują szerokie zastosowanie w branży automotive, zarówno w logistyce (transport wewnętrzny silników oraz części technicznych), jak i w seryjnej produkcji części samochodowych, takich jak siedzenia, drzwi, zderzaki, itp.

Więcej informacji na temat motoryzacji

Od tacek transportowych w rolnictwie do opakowań absorbujących wstrząsy

Produkty HSV definitywnie wkroczyły do branży spożywczej. Dla przykładu, HSV zaprojektowało tace-doniczki przeznaczone do uprawy sałaty.

Podczas transportu artykułów delikatnych lub artykułów z ograniczoną datą ważności, z pomocą przychodzą wyprodukowane przez HSV pojemniki transportowe pochłaniające udary, które doskonale chronią i izolują transportowane wyroby.

Więcej informacji o branży spożywczej

Gwarancja świeżośći i jakości

Aby zachować świeżość i jakość, ryba zaraz po złowieniu powinna być jak najszybciej schłodzona. Inżynierowie HSV zaprojektowali pojemnik izotermiczny wykonany z airpop® engineered air (EPS) lub EPP.

Czytaj więcej na temat połowów

Od wentylatorów do klimatyzatorów

HSV jest dostawcą komponentów z EPP i airpop® engineered air (EPS), rozwiązań hybrydowych oraz obudów stosowanych w wentylacjach czy klimatyzatorach.

Więcej na temat ogrzewania i wentylacji

Od transportu organów do wyposażenia laboratoriów

Transport organów, sprzętu laboratoryjnego i materiałów medycznych musi być niezawodny i wymaga zachowania najwyższej staranności. Nawet relokacja w obrębie sali operacyjnej obliguje do zachowania najwyższych standardów higieny.

Więcej na temat branży farmaceutycznej

Innowacyjne rozwiązania

HSV dostarcza rolnictwu wiele innowacyjnych rozwiązań i proponuje szeroki wachlarz możliwości.

Więcej na temat rolnictwa

Od izolacji do systemów grzewczych

W branży budowlanej można znaleźć wiele rozwiązań materiałowych, które opracował dział rozwoju HSV. Ukryte przed wzrokiem, ale niezbędne dla optymalnej izolacji i trwałości budynków i domów.

Więcej na temat branży budowlanej

Opakowania dla łańcucha dostaw

HSV projektuje, produkuje i montuje materiały opakowaniowe dla łańcucha logistycznego branży AGD. Przewóz pralek, suszarek i urządzeń kuchennych jest optymalnie zabezpieczony dzięki zastosowaniu materiałów opakowaniowych takich jak EPP i airpop® engineered air (EPS).

Więcej na temat sektora AGD

Od obiektów funkcjonalnych do designerskich mebli

Projektanci i artyści również trafili do działu rozwoju HSV. Swoboda designu, w parze z kreatywnością dają nieograniczone możliwości w tworzeniu nowych wnętrz.

Więcej na temat designu i sztuki

Wysoki stopień izolacji i ognioodporności

Wysokie właściwości izolacyjne oraz niepalność produktów HSV sprawiają, że nasze wyroby doskonale sprawdzają się w sektorze technologii elektronicznych.

Więcej na temat elektroniki

Odkryj możliwości

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów