Masz zapytanie dotyczące projektu lub chcesz ocenić wykonalność projektu swojego produktu? Inżynierowie Project+ w HSV są gotowi aby Ci pomóc. Wypełnij poniższy formularz, zadaj pytanie i zamów bezpłatne badanie wykonalności Project+ już teraz. Otrzymasz wstępną wycenę i kosztorys. Twoja prośba będzie traktowana jako poufna.

Jak działa badanie wykonalności Project+?

Opracowanie nowego produktu z tworzywa sztucznego oczywiście zaczyna się od wyrafinowanego projektu, dodatkowych szczegółów i wysokiej jakości inżynierii. Podczas badania wykonalności Project+ inżynierowie HSV oceniają, czy projekt produktu i komponenty mogą być wytwarzane przy użyciu elementów z pianki spienionej (EPS, EPP, ETPU itp.), opcjonalnie w połączeniu z elementami z tworzywa sztucznego formowanymi wtryskowo. HSV jest jedynym dostawcą w Europie, który posiada dogłębną wiedzę na temat obu technik i może bezproblemowo zintegrować te techniki w ramach Project+.

Project+ skraca czas realizacji, a dokładna analiza przyczynia się do efektywnych kosztowo rozwiązań w produkcji, montażu i logistyce. Masz pomysł na produkt? A może chciałbyś poprosić o wstępną ocenę wykonalności pomysłu? Wypełnij poniższy formularz i zamów bezpłatne badanie wykonalności Project+. Jeśli dysponujesz wizualizacjami 3D, plikami PDF lub CAD, możesz dołączyć je do swojego zapytania.

Prośba o zbadanie wykonalności Project+

  • Max. file size: 64 MB.
  • Celem przetwarzania danych jaki realizuje Administrator jest prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres funkcjonowania Spółki. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu jakim jest ewidencjonowanie korespondencji i podnoszenie jakości obsługi i świadczonych usług. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod adresem www.hsv.pl/rodo