Projekt HSV+, Let’s make it FIT zasadniczo oznacza inżynierską wartość dodaną dla naszych klientów. Dzięki Project+ firma HSV sukcesywnie integruje plastikowe sekcje, na dużą skalę z komponentami z tworzyw spienionych.

Project+ at HSV

Project+ w HSV oznacza inżynierską wartość dodaną dla naszych klientów. Osiągamy to poprzez bezproblemową integrację technologii formowania wtryskowego tworzyw sztucznych (HSV Technical Molded Parts nv) i spienionych tworzyw sztucznych (HSV Packaging & Insulation nv).

Podejście Project+

Podejście Project+ w HSV oznacza, że będziemy współpracować z Tobą w celu określenia najbardziej wydajnego rozwiązania dla Twojego produktu. Formowane wtryskowo sekcje i elementy z tworzyw spienionych są płynnie zintegrowane. Inteligentne innowacje i usprawnienie poprzez montaż na linii oraz wysoce wydajna logistyka odgrywają tu kluczową rolę.

Oprócz oszczędności czasu, podejście projektowe oferuje więcej korzyści, w tym:

 • Krótszy czas wprowadzenia na rynek
 • Minimalna ilość komponentów
 • Mniejsza waga
 • Niższe koszty
 • Bardziej efektywna i wydajna logistyka
 • Niższe ryzyko zakupów
 • Zrównoważona realizacja produktu

Chcesz zoptymalizować swój produkt? Masz pytanie? Inżynierowie Project+ w HSV są gotowi Ci pomóc.

Skontaktuj się z inżynierami Project+

Unikalne w Europie: projekty oparte na formowanych wtryskowo elementach z tworzyw sztucznych

Metoda stosowana do projektowania formowanych wtryskowo plastikowych sekcji, które są zintegrowane z plastikowymi elementami piankowymi, jest unikalna w Europie. Powód jest prosty: prawie nie ma firm, które mają dostęp do wewnętrznej wiedzy specjalistycznej w zakresie obu technik.
Teoretycznie metoda hybrydowa mogłaby być również stosowana przez partnerstwo z dwiema różnymi firmami, ale w praktyce proces ten jest znacznie bardziej złożony. Na przykład problemy mogą wynikać z niewspółosiowości tolerancji między formowanymi wtryskowo sekcjami a składnikami pianki z cząstkami stałymi.

Nawet jeśli obu firmom udaje się utrzymać wymagane tolerancje, nadal trudno jest wykonać komponenty, które płynnie integrują sekcje formowane wtryskowo i komponenty z pianki ekspandowanej.

Dlatego w HSV mówimy: Let’s make it fit. Inżynierowie Project+ w HSV wykorzystują swoją wiedzę na temat tworzyw sztucznych i technologii. Takie podejście pozwala nam na bliską współpracę z Tobą, w celu osiągnięcia najbardziej optymalnej realizacji Twojego produktu, z tworzywa sztucznego lub przeprojektowania Twojego produktu z metalu na tworzywo sztuczne.

Rezultaty podejścia Project+ obejmują:

 • Komponenty płynnie się integrują
 • Minimalna liczba komponentów dzięki montażowi w linii
 • Sprawna i efektywna logistyka
 • Niższe ryzyko zakupów

Masz pytanie projektowe? A może chcesz osiągnąć oszczędności lub skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek? Zapytaj bezpośrednio jednego z inżynierów Project+.

Skontaktuj się z inżynierami Project+

Projekt+ w HSV | funkcjonalne kompozyty złożone z elementów plastikowych

Dzięki Project+, w HSV funkcjonalne kompozyty są składane z oddzielnych elementów plastikowych. HSV posiada know-how i wiedzę techniczną, aby osiągnąć pomyślną integrację profili formowanych wtryskowo i komponentów z pianki cząsteczkowej, zgodnie z pożądanymi specyfikacjami.

Zgodnie z naszą wizją główny nacisk kładziony jest nie na tolerancje poszczególnych sekcji, ale raczej na to, jak te sekcje można połączyć w funkcjonalny kompozyt. To kluczowe pytanie jest rozwiązywane w ścisłej konsultacji. To zupełnie inne podejście.

Project+ jest odpowiedni do optymalizacji projektu produktu lub przeprojektowania produktu z metalu na plastik.

Czy chcesz teraz zoptymalizować projekt swojego produktu? Inżynierowie Project+ w HSV są gotowi Ci pomóc.

Skontaktuj się z inżynierami Project+

Project+ w HSV zapewnia jeden punkt kontaktowy

Siła Projektu+? W HSV masz jeden punkt kontaktowy. Dzięki naszym zdolnościom współtwórczej inżynierii widzimy szerszy obraz i współpracujemy z Tobą w celu opracowania kompleksowego rozwiązania.
Jest to możliwe dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu inżynierskiemu siedzącemu przy tym samym stole: inżynierom Project+ w HSV. Wnoszą oni swoją wiedzę do osiągnięcia optymalnej integracji dwóch technologii – formowania wtryskowego i formowania piankowego cząstek – w celu realizacji Twojego produktu z tworzywa sztucznego.

Skontaktuj się z inżynierami Project+

Warsztat ThinkTank

Masz pytanie projektowe? A może chciałbyś zoptymalizować swoje produkty i osiągnąć oszczędności? Zadzwoń pod numer +48 42 689 04 16, aby porozmawiać z jednym z naszych pracowników lub zarezerwować warsztaty ThinkTank w swojej lokalizacji.

Warsztaty zostały opracowane specjalnie dla: dyrektorów technicznych, inżynierów, projektantów produktów oraz kierowników zakupów. Nasze warsztaty ThinkTank dają szansę omówienia najnowszych pytań dotyczących projektowania produktów i poznania technologii tworzyw sztucznych.
Zyskasz świeże spojrzenie na świat Project+ i formowanych tworzyw sztucznych oraz na to, co może to oznaczać dla rozwoju i produkcji komponentów i produktów technicznych. Jeśli zaplanujesz warsztaty, ThinkTank pojedzie do Twojej lokalizacji. Nie będziesz nawet musiał podróżować, aby się tam dostać – tak wydajnie!

Zarezerwuj ThinkTank

Czy chcesz dowiedzieć się więcej?

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o Project+ i o tym, co HSV może oznaczać dla Twojego produktu z tworzywa sztucznego lub o przeprojektowaniu z metalu na tworzywo sztuczne? Skontaktuj się z inżynierami Project+ w HSV. Są do Twojej dyspozycji, aby zaoferować porady dotyczące potencjalnych oszczędności i inteligentnych rozwiązań dla Twojego produktu.

Skontaktuj się z inżynierami Project+

Project+®, Let’s make it FIT jest inicjatywą i wspólnym wysiłkiem HSV Technical Molded Parts NV oraz HSV Packaging & Insulation NV