Think Tank jest w trasie wraz z Project+. Zróbmy to FIT!

Warsztaty zostały opracowane specjalnie dla: dyrektorów technicznych, inżynierów, projektantów produktów oraz kierowników zakupów.
Nasze warsztaty ThinkTank dają szansę omówienia najnowszych pytań dotyczących projektowania produktów i poznania technologii tworzyw sztucznych.

Zyskasz świeże spojrzenie na świat Project+ i formowanych tworzyw sztucznych oraz na to, co może to znaczyć dla rozwoju i produkcji komponentów i produktów technicznych. Jeśli zaplanujesz warsztaty, ThinkTank pojedzie do Twojej lokalizacji. Nie będziesz nawet musiał podróżować, aby się tam dostać – co za oszczędność!

Project+, Let’s make it FIT

Project+, Let’s make it FIT to inicjatywa “Particle foam engineers” z firm HSV i HSV Technical Moulded Parts. Project+ łączy i wdraża wspólną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w technologii formowania wtryskowego i technologii tworzyw spienionych, aby zoptymalizować projekt produktu lub przeprojektować go z metalu na tworzywo sztuczne.

Podejście Project+ w HSV, we współpracy

Podejście Project+ w HSV oznacza, że będziemy współpracować z Tobą w celu określenia najbardziej wydajnego rozwiązania dla Twojego produktu, bezproblemowo integrując elementy formowane wtryskowo i elementy z pianki cząsteczkowej. Inteligentne innowacje i usprawnienia dzięki montażowi na linii i wysoce efektywnej logistyce mają kluczowe znaczenie. Oprócz oszczędności czasu, daje to również więcej korzyści, takich jak minimalna liczba komponentów, redukcja masy, niższe koszty, wydajna logistyka i ograniczone ryzyko zaopatrzenia.

ThinkTank jest w trasie od czasu wprowadzenia Project+

Od czasu wprowadzenia Project+ ThinkTank HSV jest ciągle w trasie.
Wiele firm skorzystało z tego interaktywnego warsztatu na miejscu.
Od technologii formowania wtryskowego tworzyw sztucznych po technologię spienionych tworzyw i bezproblemową integrację obu technik (Project+), inżynierowie w HSV dysponują bogactwem cennych informacji, którymi chętnie się z Tobą podzielą.

Warsztaty są inspirujące i dostarczają praktycznych informacji, z których od razu możesz skorzystać. Obejmuje to techniczne kryteria projektowe, o których należy pamiętać podczas projektowania, w tym tolerancje i zwalnianie komponentów. Warsztat obejmuje również dostępne materiały, dodatki, techniki montażu i rozwiązania logistyczne, które wspierają optymalną realizację projektu Twojego produktu, również w przypadku produktów wielkogabarytowych, kształtek i obudów.

Otrzymane informacje są dostosowane do najnowszych zagadnień projektowych i pomagają inżynierom i projektantom produktów wdrażać inteligentne innowacje produktowe i przeprojektowywać istniejące produkty, osiągając oszczędności.
Niektóre reakcje uczestników naszych warsztatów:

„Koncepcja Project+ w połączeniu z bardzo ciekawymi materiałami dała nam niespotykane dotąd możliwości praktycznego zastosowania. To wspaniale, że producent może bezproblemowo zintegrować obie technologie”

„Project+, sprytny sposób na łączenie różnych tworzyw sztucznych i tym samym optymalizację inwestycji”

„Project+, poszerza nasze możliwości praktycznego zastosowania”

„Tak wyjątkowy sposób udostępniania informacji o połączeniu pianek cząsteczkowych i technologii formowania wtryskowego w praktyczny sposób z atrakcyjnymi próbkami produktów w naszej własnej lokalizacji”

„Inspirujące środowisko do prowadzenia sesji interaktywnych”

„Wysoce pouczająca, a także inspirująca, zarówno historia, jak i entuzjazm, z jakim jest opowiadana”

„Wyjątkowy sposób efektywnego informowania naszych inżynierów i projektantów o połączonych możliwościach technicznych, które HSV ma do dyspozycji we własnym zakresie”

Project+ w HSV posiada potencjał dla wielu branż

Dyrektorzy techniczni, inżynierowie i zakupowcy z firm wielu sektorów (motoryzacja, HVAC, farmaceutyczny, produkcja, agrobiznes i ogrodnictwo, rolnictwo wertykalne, mobilność miejska, przemysł meblarski i lotniczy itp.) wyprzedzili Cię w naszym ThinkTank:

Projektanci produktów i inżynierowie z konkretnymi pytaniami o możliwe rozwiązania i koncepcje, które można zrealizować za pomocą Project+, tworzyw spienionych i elementów formowanych wtryskowo, dołączyli do nas już wcześniej.

Nasza ekipa ThinkTank została zasypana lawiną pytań i odpowiedziała na wszystkie, ku zadowoleniu uczestników. W krótkim czasie cały ThinkTank jest wypełniony przykładami i inspirującymi aplikacjami. Doświadczenie pokazuje, że czas leci, a czasem warsztaty okazują się zbyt krótkie, aby wszystko omówić. Oczywiście oznacza to, że wrócimy później!

Uczestnicy warsztatów często zauważają, że właściwości różnych tworzyw sztucznych, a także integracja obu technik są nieocenione dla projektantów.

Oto kilka przykładów: tworzywa sztuczne można formować w niemal dowolne kształty, kształtowane elementy są lekkie, a tworzywa spienione mają doskonałe właściwości termiczne.

Fakt, że HSV produkuje te kształtki w sposób zrównoważony, wykorzystując zrównoważoną parę i zieloną energię elektryczną, jest dodatkowym atutem. W rezultacie ślad CO2 jest zmniejszony, co z kolei jest lepsze dla środowiska.

Wartość dodana Projektu+

Project+ zapewnia HSV znaczącą wartość dodaną w tworzeniu pięknych, zrównoważonych innowacji produktowych przez naszych klientów. Project+ pomaga osiągnąć różne oszczędności, skuteczniejszą i wydajniejszą logistykę, zmniejszyć ryzyko zakupowe, obniżyć koszty i wdrożyć lżejsze rozwiązania. Ponadto Project+ znacznie skraca czas wprowadzenia produktu na rynek.

Zarezerwuj ThinkTank i skorzystaj z bezpłatnych warsztatów w swojej lokalizacji.

Czy jesteś ciekawy, co Project+ może zrobić dla Twojej firmy? A może masz pytanie projektowe? Zarezerwuj bezpłatne warsztaty ThinkTank w swojej lokalizacji, a inżynierowie Project+ przyjadą do Ciebie.

Kontakt

  • Celem przetwarzania danych jaki realizuje Administrator jest prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres funkcjonowania Spółki. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu jakim jest ewidencjonowanie korespondencji i podnoszenie jakości obsługi i świadczonych usług. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod adresem www.hsv.pl/rodo