Odwiedź inżynierów HSV zajmujących się pianką cząsteczkową podczas targów

Odkryj ukrytą invention i Project+.

13 – 17 Marzec 2023 | Hall 8.0 Numer stoiska: D95 | Messe Frankfurt am Main

Zrównoważone innowacje produktowe

Podczas wiodących na świecie targów dla profesjonalistów z branży HVAC & Water, HSV zaprezentuje Project+, a inżynierowie HSV zajmujący się pianką cząsteczkową wprowadzą Cię w świat ekspandowalnych tworzyw sztucznych. Odkryj zrównoważone innowacje produktowe, które opracowujemy dla naszych klientów.

Projekt+ podczas ISH

Instalacje HVAC łączą w sobie wiele różnych funkcji: konstrukcje szkieletowe, właściwości termiczne, atrakcyjny wizualnie design, dobry przepływ powietrza, odporność na kondensację itp. Technologia formowania wtryskowego tworzyw sztucznych i pianki cząsteczkowej oferuje rozwiązania do opracowywania produktów technicznych, które obejmują zbieżność tych funkcji. W tym celu HSV opracował Project+.

HSV posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, jako jedyny producent w Europie z dogłębną znajomością obu technik i własnymi zakładami produkcyjnymi, aby spełnić Twoje potrzeby. Te zalety umożliwiają firmie HSV bezproblemową integrację formowanych wtryskowo elementów z tworzyw sztucznych i elementów z pianki cząsteczkowej. Dzięki Project+, Let’s make it FIT, możesz uzyskać dostęp do tej specjalistycznej wiedzy w dogodnym dla siebie momencie, począwszy od fazy projektowania produktu.

HSV uruchomi Project+ podczas targów ISH 2023, abyś mógł zbadać bezproblemową integrację elementów z tworzyw sztucznych ,formowanych wtryskowo i elementów z pianki cząsteczkowej – i dowiedzieć się, jak to może Ci pomóc. Możesz również zobaczyć, w jaki sposób podejście Project+ oferuje wartość dodaną w rozwoju i produkcji twoich komponentów technicznych i produktów.


Inżynierowie HSV Project+, Let’s make it FIT

Podejście Projekt+

Project+ w HSV oznacza inżynierską wartość dodaną. Współpracujemy z Tobą w celu określenia najbardziej wydajnego rozwiązania dla Twojego produktu. Inteligentne innowacje i usprawnienia dzięki montażowi na linii i wysoce efektywnej logistyce mają kluczowe znaczenie.

Oprócz oszczędności czasu skutkuje to również zmniejszeniem masy komponentów i produktów, niższymi kosztami, wydajniejszą logistyką, zmniejszonym ryzykiem zaopatrzenia i krótszym czasem wprowadzania na rynek.

W skrócie: Project+, let’s make it FIT, umożliwia zespołowi projektowemu HSV realny wkład w optymalizację realizacji Twojego produktu złożonego.

 

Odkryj Project+ podczas ISH

Odwiedź nas: Hala 8.0 stoisko numer D95 i odkryj Project+ podczas ISH.

Zespół projektowy HSV chętnie udzieli również porad w zakresie:

  • Najnowsze trendy i innowacje w piankach cząsteczkowych i dużych produktach formowanych wtryskowo
  • Inteligentne, trwałe i redukujące koszty rozwiązania do projektowania produktów
  • Wartość dodana kształtowania 3D w dowolnej formie
  • Wykorzystanie recyklatu do zrównoważonego produktu lub komponentu.
  • Zrównoważone techniki produkcji

Kliknij w baner i zarejestruj się na wizytę:

Lokalizacja i opis trasy:

Hall 8 Messe Frankfurt am Main | Germany

Parking Garage Rebstock | Frankfurt am Main

Wartość dodana HSV

Czy masz pytanie dotyczące projektu produktu lub szukasz alternatyw, aby stworzyć lekki projekt konstrukcyjny?

Nasi inżynierowie z niecierpliwością czekają na wprowadzenie Cię w świat Project+ i pianek cząsteczkowych. Różnorodność zastosowań i pełna swoboda tworzenia dowolnych kształtów, zaowocuje wieloma korzyściami w rozwoju Państwa komponentów technicznych i produktów.

Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkcji i montażu produktów kompozytowych o innowacyjnej wartości. Zapewnia to różne oszczędności: finansowe, wagowe, a także usprawniające proces logistyczny dla komponentów technicznych i produktów.

Stworzenie naszego społeczeństwa zrównoważonym

Ponadto pianki cząsteczkowe pomagają nam czynić nasze społeczeństwo zrównoważonym. Te rozszerzalne tworzywa sztuczne przyczyniają się do oszczędzania energii, redukcji emisji dwutlenku węgla i walki z marnowaniem żywności. Pianki cząsteczkowe składają się z +95% powietrza i są okrągłe.

O targach ISH 2023

ISH koncentruje się na tematach związanych z przyszłością, takich jak wkład w ochronę zasobów naturalnych i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. ISH to jednocześnie targi prezentujące systemy sanitarne, inteligentne domy i innowacyjne rozwiązania budowlane. Innowacje te przyczyniają się do stworzenia wygodnego, energooszczędnego i zrównoważonego społeczeństwa.

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów