HSV wprowadza Project+, Let’s make it FIT

Project+ sprawia, że HSV jest pierwszym producentem w Europie, który z powodzeniem integruje duże części formowane wtryskowo i komponenty z pianki EPS/EPP.

Projekt+, inżynierska wartość dodana

Project+, Let’s make it FIT by HSV zasadniczo oznacza inżynierską wartość dodaną. HSV ma wieloletnie doświadczenie w technologiach formowania wtryskowego tworzyw sztucznych i spienionych tworzyw sztucznych, koncentrując się na opracowywaniu, produkcji i montażu kształtowych elementów kompozytowych z tworzyw sztucznych na dużą skalę. Wierzymy w dzielenie się wiedzą i znajdowanie odpowiedzi, które przyczyniają się do optymalnego produktu złożonego dla naszych klientów. Podejście Project+ zapewnia dostęp do tej wiedzy i naszych obiektów. Dzięki temu można osiągnąć oszczędności już na etapie projektowania lub przeprojektowywania produktu.
Project+ request a feasibility study at HSV
                                  Inżynierowie HSV Project+, Let’s make it FIT

Zalety Project+, projektowanie i przeprojektowanie produktu

Jak wspomniano, Project+ pomaga zoptymalizować projekt produktu i osiągnąć oszczędności. Takie podejście ma również udowodnioną wartość dodaną przy przeprojektowaniu z metalu na tworzywo sztuczne.
Project+, Let's make it FIT from HSV two techniques one solution Project+, Let's make it FIT from HSV two techniques one solution Project+, Let's make it FIT from HSV two techniques one solution
Project+: jak zbudowany jest produkt złożony Klucz do sukcesu: najbardziej wydajne rozwiązanie dla Twojego produktu jest identyfikowane we współpracy. Szereg zalet Project+:
  • Możliwość dowolnego kształtowania produktu
  • Mniejsza waga
  • Wszystkie elementy z tworzywa sztucznego pasują idealnie
  • Minimalna ilość komponentów
  • Bardziej efektywna i wydajna logistyka
  • Zrównoważona realizacja produktu
I prowadzi to do:
  • Zoptymalizowanego całkowitego koszt posiadania (TCO)
  • Krótszy czas wprowadzenia na rynek
  • Niższe koszty
  • Niższe ryzyko zakupów
Voordelen van Project+, let's make it FIT een initiatief van HSV
Odkryj zalety elementów o dowolnym kształcie i uzyskaj lekkie, termiczne i konstrukcyjne innowacje dzięki Project+ w HSV. Dzięki montażowi na linii montażowej, unikasz problemów dostaw z kilku źródeł. Oprócz korzyści płynących z optymalizacji TCO, skraca to również czas wprowadzenia produktu na rynek. W skrócie: Project+ ożywia koncepcje produktów z tworzyw sztucznych!

Więcej o Project+

Zeskanuj kod QR i odkryj Project+ lub zadzwoń pod numer +48 42 689 04 16, aby porozmawiać z jednym z naszych inżynierów na temat konkretnego pytania.  

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów