Fun Coolers od Coolers4You

Coolery od Coolers4You zostały opracowane na zamówienie i wyprodukowane przez HSV the particle foam engineers.

Coolers4You wybrał właśnie HSV do zaprojektowania i produkcji tych lekkich, niebanalnych coolerów.

Coolers4You wybiera zrównoważony rozwój

Od pudełek izotermicznych, coolerów do wina lub piwa, aż po multi-box, Coolers4You zawsze stoi po stronie zrównoważonego rozwoju. EPP zastosowanemu do produkcji coolerów, nadano formę nowoczesnego pojemnika, wykorzystując jedynie parę wodną. Duża zawartość powietrza w materiale EPP, pozwala osiągnąć maksymalny efekt przy minimalnych nakładach. Ponadto, HSV wspiera zbiórkę i ponowne wykorzystanie spienionych tworzyw sztucznych, przez co aktywnie wspiera środowisko.

Wszystkie reflektory na pojemniki izotermiczne!

Pojemnik izotermiczny jest wyposażony w inteligentne schowki, utrzymujące napoje i inne produkty spożywcze w odpowiedniej temperaturze. Oddzielne przegródki umożliwiają przechowywanie w tym samym pudełku gorących i zimnych rzeczy – w sam raz na piknik z przyjaciółmi.

Spersonalizowane coolery.

Inżynierowie w HSV działali w ścisłej współpracy z uczelnią Wageningen University & Research (WUR) w celu opracowania nowatorskich coolerów. Wszystkie oddziaływania, reakcje i aktywność mierzono w najnowocześniejszym laboratorium, w pełni wyposażonym w najnowszą technologię, która uwzględnia czynniki takie jak warunki pogodowe, czynniki chłodzące i docelowe wartości izolacyjne.

discover the hidden invention. by HSV.

Chcesz opracować pojemnik izotermiczny zapewniający optymalną wydajność? Masz nadzieję zaoszczędzić na kosztach w łańcuchu dostaw i innych obszarach? Pozwól nam poznać swoje potrzeby. Zadzwoń pod numer +48 42 689 04 16 lub napisz na hsv@hsv.pl, nasi inżynierowie chętnie doradzą!

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów