ARPRO 5134 RE istnieje na rynku od 2010 roku. Ten spieniony polipropylen zawiera domieszkę 25% materiału pochodzącego z recyklingu. W porównaniu do standardowego spienionego polipropylenu, ARPRO 5134 pozwala zredukować o 12% emisję CO2.

ARPRO 5134 RE

ARPRO 5134RE może być przetwarzany w dowolną formę przestrzenną 3D. Oferuje wysoki poziom absporpcji energii oraz wytrzymałość strukturalną przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Dodatkowo, ten typ polipropylenu oferuje odporność chemiczną oraz izolacyjność termiczną i akustyczną.

Pobierz

Ściągnij kartę produktu aby uzyskać więcej informacji technicznych.

Gospodarka o obiegu zamkniętym i redukcja emisji CO2

HSV jest zdecydowanym orędownikiem gospodarki o obiegu zamkniętym i redukcji emisji CO2. Takie podejście gwarantuje, że zasoby mogą być nadal wykorzystywane – co jest ważne dla ludzi i środowiska. HSV działa na wiele sposobów, na przykład wykorzystując materiały z recyklingu / recyklu, polegając na odnawialnych źródłach energii elektrycznej i pary podczas procesu produkcyjnego a także recyklingowi spienionych tworzyw sztucznych.

Cele klimatyczne

HSV pracuje nad swoimi relacjami biznesowymi, aby zaprojektować rozwiązania, które przyczynią się do osiągnięcia celów klimatycznych wyznaczonych na przyszłość. Firma zajmuje się opracowywaniem zrównoważonych, lekkich opakowań, formowanych elementów z materiałów podlegających recyklingowi, które są wytwarzane w produktach dla różnych gałęzi przemysłu w całej Europie.

Poproś o więcej informacji

Plastiki spieniane produkowane są z PS, PP, PE i PU.
Mogą być również stosowane pianki hybrydowe, na bazie takich kombinacji jak PS/PE lub PE/PP. Te tworzywa sztuczne mają bardzo zróżnicowane właściwości. Zadzwoń pod numer +48 42 689 04 16 lub wyślij maila i pozwól inżynierom z HSV doradzić właściwy wybór przy opracowywaniu i produkcji Twojego produktu.