Zestaw do przemywania oczu w opakowaniu z EPP

Ochrona dla jednego z naszych najważniejszych zmysłów, tutaj liczy się każda sekunda…

Czasami sekundy decydują o uszkodzeniu wzroku lub o jego utracie. W przypadku dostania się do oka ciała obcego lub agresywnych cieczy należy niezwłocznie sięgnąć po apteczkę pierwszej pomocy.

We współpracy z naszymi klientami zaprojektowaliśmy innowacyjną koncepcję opakowania na płyny do przemywania oczu. Bazuje ona na prostocie użytkowania, elastyczności i braku wymogu asysty drugiej osoby. Pudełko/opakowanie z EPP (zaprojektowane przez zespół inżynierów HSV) może zostać przytwierdzone do ściany lub używane przenośnie.

Materiał EPP zapewnia produktowi długotrwałą żywotność oraz funkcjonalność. Pudełko ze specjalnie zamodelowanymi zaciskami utrzymuje zawartość wewnątrz opakowania, a dodatkowy uchwyt umożliwia łatwe otwieranie.

Dzięki temu każdy użytkownik nawet w sytuacji paniki będzie w stanie szybko i bezproblemowo rozpakować pudełko i udzielić pierwszej pomocy. Swoboda projektowania wyrobów z EPP pozwoliła oprócz właściwości użytkowych uzyskać także produkt estetyczny wizualnie.

Oto przykład kompleksowej obsługi HSV: od pomysłu, poprzez inżynierię i projekt, aż po seryjną produkcję artykułów z EPP.

 

 

 

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów