Projekty

SolvisBen

Solvis GmbH, niemiecki producent wysokiej skuteczności systemów ogrzewania i kolektorów słonecznych, w rekordowym czasie wprowadził na rynek zupełnie nowy bojler: the SolvisBen. W sukcesie mieli swój udział również inżynierowie z HSV.

Innowacyjny system zamknięty w obudowie z EPP

Premiera Bena na rynku oznaczała dla Solvis wielki krok naprzód w kierunku innowacyjnego, kompleksowego systemu opakowań EPP . Materiał EPP okazał się idealny do tego celu, a współpraca z HSV była logicznym wyborem w wysoce skomplikowanym procesie

Korzyści dla Solvis

Kooperacja z HSV przyniosła firmie Solvis wiele korzyści, prowadząc do bezpośrednich oszczędności a co za tym idzie –  zwiększonego przychodu.

  • Szybkie dotarcie produktu na rynek: całkowity czas opracowania produktu okazał się zaskakująco krótki
  • TCO (Total Cost of Ownership) : całkowity koszt instalacji i użytkowania został zredukowany do minimum, poprzez ograniczenie liczby części oraz krótszy czas montażu
  • Nie wymagający poprawek prototyp: od razu po otrzymaniu partii testowej podjęto decyzję o produkcji (bez konieczności nanoszenia poprawek w projekcie) i dostawach urządzeń bezpośrednio do klienta.
  • Funkcjonalność i estetyczny wygląd zostały połączone, dając maksymalny efekt. EPP jest lekki, oferuje optymalną izolację cieplną i może być dowolnie ukształtowany

Rezultat: pięknie zaprojektowany produkt i bezpośrednia oszczędność kosztów dla Solvis, dzięki optymalnej współpracy z particle foam engineers.

  • Dostarczany produkt Obudowa systemu grzewczego
  • Branża Ogrzewanie, wentylacja (HVAC)
  • Materiał EPP
  • Zastosowanie Izolacja, pakowanie, design

"Kooperacja z HSV przyniosła firmie Solvis wiele korzyści, prowadząc do bezpośrednich oszczędności a co za tym idzie - zwiększonego przychodu."

Powrót do przeglądu projektów

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów