Innowacje, które wspierają ideę zrównoważonego rozwoju – na targach ISH 2019

W trakcie ISH 2019, HSV zaprezentowało najnowsze rozwiązania w zakresie produktów, które hołdują idei zrównoważonego rozwoju.

Stanowią one odpowiedź na problemy w sektorze HVAC, szczególnie w kontekście wykorzystania energii odnawialnej , czy projektowania i budowy budynków bez dostępu do gazu ziemnego. Liczba osób biorących udział w międzynarodowych targach HVAC rośnie z roku na rok Odwiedzają je przedstawiciele niemal wszystkich narodowości i międzynarodowych organizacji, aby poznać najnowsze projekty. Targi ISH 2019 odbyły się w dniach 11-15 marca 2019 r. we Frankfurcie nad Menem.

ISH2019 | Szerokie zainteresowanie innowacjami zaprezentowanymi przez HSV

Innowacje, które HSV zaprezentowało na swoim stoisku spoktało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Szczegółowo omówiono inteligentne rozwiązania produktowe z zastosowaniem spienionych tworzyw sztucznych, wielkogabarytowe elementy formowane wtryskowo, a także rozwiązania hybrydowe – połączenia różnych tworzyw sztucznych, które HSV projektuje, produkuje, a nawet montuje dla swoich Klientów.

Korzyści dla sektora HVAC

Zróżnicowany zakres zastosowań i pełna swoboda w projektowaniu, dają inżynierom dużo przestrzeni do tworzenia komponentów technicznych. Nasza polityka zerowej ilości odpadów i zrównoważone metody produkcji – minimalizacja zużycia surowców, pary i mocy, a także możliwość wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu – są również mile widziane przez sektor HVAC.

HSV ma udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu, produkcji i montażu produktów kompozytowych, które oferują Klientom wartość dodaną. Obejmuje to tzw. techniczne tworzywa sztuczne (PC / ABS, PA, itp.) z opcją pokrycia lakierem, montażu i klejenia kompozytów, jak również kombinacje tworzyw EPS / EPP i termoplastów.

Szczególnie istotne właściwości materiału, jakie oferują spienione tworzywa sztuczne:

  • niska, w porównaniu z innymi tworzywami, waga
  • dobra izolacja termiczna
  • możliwość kształtowania w dowolną formę

są nieocenione dla wielu projektantów i zapewniają szeroki wachlarz możliwości. Jest to jeden ze sposobów, w jaki HSV wnosi aktywny wkład w innowacje produktowe i bezpośrednie oszczędności w sektorze HVAC.

Sesja wiedzy ThinkTank w Twojej lokalizacji

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnych rozwiązań? Odkryj nasze możliwości i zaplanuj sesję wiedzy ThinkTank. Nasi inżynierowie z przyjemnością odwiedzą Cię w Twoim mieście, aby poznać Twoje oczekiwania i podzielić się wiedzą na temat projektowania i produkcji ze spienionych tworzyw sztucznych. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Napisz do nas na hsv@hsv.pl jeśli chcesz by ThinkTank odwiedził Twoje miasto!

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów