HSV świętuje 50 lat innowacji!

50 lat temu – w maju 1968 r., pierwszy kawałek EPS (obecnie znany jako airpop® engineered air) zjechał z taśmy produkcyjnej w Ede (Holandia), wyznaczając początek HSV!

Od materiałów opakowaniowych do rozwiązań technicznych | Wartość dodana HSV.

W świecie, który nigdy nie przestaje się zmieniać, HSV także nie stoi w miejscu. Organizacja rozwinęła się z firmy wytwarzającej opakowania, w przedsiębiorstwo działające na skalę międzynarodową, specjalizujące się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych, lekkich produktów z EPS i EPP: półproduktów, dużych kształtek formowanych wtryskowo oraz hybrydowych połączeń materiałów. Wypracowane przez lata rozwiązania inżynierów HSV dają niezliczone korzyści naszym klientom.

Ta innowacyjna firma rodzinna należy do 40 najlepszych holenderskich firm produkcyjnych. HSV projektuje i realizuje rozwiązania techniczne dla różnych segmentów rynku, dostosowując swoją ofertę i logistykę do preferencji odbiorców.

Rozwiązania hybrydowe „Discover the hidden invention”

„Hybryda oznacza dla nas projektowanie wartości dodanej dla naszych klientów” – mówi Allard Lohman, dyrektor zarządzający. „Optymalizacja produktu i uproszczenie montażu prowadzi przede wszystkim do oszczędności kosztów.”

HSV to europejskie przedsiębiorstwo, któremu z powodzeniem udaje się osiągnąć równowagę pomiędzy produkcją twardych plastików i elementów ze spienionych tworzyw sztucznych. Osiągnięcie to jest możliwe, ponieważ dysponujemy wiedzą ekspercką i technologią, które pozwalają rozwijać się w obu gałęziach techniki. Czy chcesz zoptymalizować swoje produkty? Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoich potrzebach i odkryj „the hidden invention by HSV”

Oszczędności w łańcuchu dostaw i zrównoważona produkcja.

Innym obszarem wartości dodanej dla klientów HSV jest użycie piankowych tworzyw oraz wyrobów produkowanych metodą wtrysku, które pomagają osiągnąć oszczędności w całym łańcuchu dostaw. Fabryki HSV oparte są na systemie zasobów odnawialnych, do produkcji używa się „zielonej” energii pary wodnej, a HSV aktywnie wspiera środowisko poprzez ponowne wykorzystanie odpadów.

HSV świętuje 50 lat innowacji!

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów