Odkryj „the hidden invention” wspólnie z HSV na targach SHK 2018

Na stanowisku HSV znajdzie się również ThinkTank, który mógłby nawet zaparkować pod Twoim domem! We wnętrzu ThinkTanka, inżynierowie HSV otwierają drzwi do „the hidden world of particle foams” oraz szeroki wachlarz zastosowań w różnorodnej gamie produktów.

„Particle foams” mogą mieć wiele potencjalnych zastosowań i sprytnych rozwiązań, które – oszczędzając czas i pieniądze – można dopasować do dowolnego kształtu oraz zapewnić doskonałą izolację. ThinkTank to mobilne centrum wiedzy prowadzone przez „HSV the particle foam engineers”, gdzie możesz:

  • odkrywać nowe pomysły,
  • uczestniczyć w warsztatach, a także
  • badać nowe typy zastosowań aby móc zaprojektować swoje produkty.

Innowacyjność produktowa z Particle Foams

Na naszym stoisku będziemy prezentować różne gotowe produkty zawierające EPS i EPP, a także hybrydowe kombinacje produktów wykorzystujące pianki polistyrenowe i polipropylenowe.

Te genialne innowacje są nie tylko lżejsze, bardziej praktyczne i bezpieczniejsze ze względu na zastosowanie particle foams, lecz także mają pozytywny wpływ jednocześnie na koszty oraz środowisko. A wszystko to z udziałem 98% powietrza!

SHK Essen to największe w Niemczech targi dla profesjonalistów w obszarach takich jak higiena, ogrzewanie, klimatyzacja i energia odnawialna.

6 – 9 marca 2018
„the particle foam engineers” i HSV ThinkTank znajdziesz znaleźć w hali 2 na stanowisku 2A08b.

ThinkTank w Twojej lokalizacji?

Nie masz czasu aby odwiedzić SHK 2018, ale chcesz uczestniczyć w sesji naukowej ThinkTank w swojej lokalizacji? Teraz możesz! Wykorzystaj swój cenny czas w jak najbardziej efektywny sposób i odkryj, co „the hidden invention by HSV” znaczy dla Ciebie.

Firma HSV z przyjemnością odwiedzi Cię, aby odbyć badawczą podróż w ThinkTanku.
Nasze mobilne centrum wiedzy posiada kompletny, profesjonalny setup i jest wyposażone w najnowsze technologie.
To unikalne miejsce posiada na swoim pokładzie wszelkie elementy, aby zainspirować inżynierów produktu, nabywców oraz specjalistów ds. sprzedaży, z najnowszą wiedzą w celu osiągnięcia nowych, innowacyjnych pomysłów i rozwiązań produktowych.

Czego można oczekiwać od ThinkTank?

W ThinkTank podzielimy się z Tobą oraz Twoimi pracownikami naszym wieloletnim doświadczeniem i filozofią , w sposób dostosowany do Waszych preferencji i wyzwań:

✔ Ukierunkowane informacje, dopasowane odpowiednio do pytań i potrzeb
✔ Specyfikacje materiałowe
✔ Możliwości w obszarze handlowym
✔ Kryteria projektowe (szczegóły techniczne, dotyczące wymiarów i specyfikacji, tolerancji, opcji powierzchni itp.)

Czy wejdziesz z nami na pokład?

Zadzwoń pod numer +48 (0)42 689 04 16 lub wyślij e-mail na adres hsv@hsv.pl, aby umówić się na spotkanie informacyjne w wybranej lokalizacji. Program zostanie dostosowany do Twoich potrzeb, gwarantując jakże wartościową sesję na pokładzie ThinkTank dla Ciebie i Twoich pracowników.

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów