CHANGE @ HSV | NOWY PREZES ZARZĄDU i NOWY DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Po ponad 15 latach Allard Lohman rezygnuje ze stanowiska dyrektora generalnego HSV Moulded Foams Group NV. Sebastian Jarek jest nowym CEO HSV Moulded Foams Group NV od 1 grudnia 2020 roku.

W tym samym czasie Rogier Messelink został dyrektorem zarządzającym HSV Packaging and Insulation Nederland NV. Chcielibyśmy podziękować Allardowi Lohmanowi, który pełnił funkcję CEO w HSV Molded Foams Group od 2006 roku, za 15 lat stałego rozwoju i pozycjonowania HSV – Particle Foam Engineer.

Zmiany w zarządzie HSV nie wpływają w żaden sposób na naszą współpracę i relacje z naszymi Partnerami biznesowymi. Zaangażowanie naszych inżynierów i wizja HSV pozostaną niezmienione. Nadal jesteśmy i pozostaniemy Twoim kompetentnym, innowacyjnym, niezawodnym i solidnym finansowo partnerem w biznesie.

CEO HSV Moulded Foams Group nv | Sebastian Jarek

Sebastian Jarek, nowy CEO HSV Moulded Foams Group NV, dołączył do naszej firmy w marcu 2019 roku jako COO i Group Operations Manager. Dzięki swojemu dyplomowi uniwersyteckiemu w dziedzinie inżynierii i udokumentowanemu doświadczeniu w branży tworzyw spieniopnych, Jarek jest głównym atutem naszej organizacji i naszych relacji biznesowych.
Dyrektor Zarządzający HSV Packaging & Insulation Nederland nv | Rogier Messelink
Rogier Messelink MSc jest nowym dyrektorem zarządzającym HSV Packaging & Insulation Nederland NV. Dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym, tytułowi magistra na Uniwersytecie Technologicznym w Delft oraz doświadczeniu w inżynierii mechanicznej, Rogier będzie kierował dalszym rozwojem handlowym i operacyjnym HSV Packaging & Insulation Nederland NV.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o zmianie kadry kierowniczej, czy masz pytanie do nowego CEO? Skontaktuj się z Twoją osobą kontaktową lub napisz do nas na adres sales@hsv.nl, postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Rogier Messelink (lewo) Allard Lohman (dobrze)

 

Sebastian Jarek

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów