Discover the hidden invention. dzięki HSV na SHK 2018

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie HSV podczas targów SHK 2018

Szanowni Państwo,

Dział Sprzedaży HSV pragnie wyrazić szczere i serdeczne podziękowania za odwiedzenie naszego stanowiska podczas targów SHK 2018. Mogliście Państwo między innymi zobaczyć tam mobilne centrum wiedzy ThinkTank stworzone przez HSV the particle foam engineers, które niebawem wyrusza w kolejną podróż!


Otrzymali Państwo szansę zapoznania się z wybranymi produktami, które powstają w HSV od procesu projektowania, poprzez produkcję, aż po montaż. Przedstawialiśmy rozwiązania dotyczące zastosowania ekspandowanego polistyrenu i polipropylenu na szeroką skalę, jak i również fantastyczne połączenie tych dwóch materiałów – rozwiązanie hybrydowe.

Zaproszenie na warsztaty ThinkTank

Podczas spotkania na SHK, wykazali Państwo zainteresowanie firmą HSV oraz naszymi materiałami. Bardzo to doceniamy! Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do zgłaszania swojej chęci wzięcia udziału w warsztatach ThinkTank organizowanych w Państwa lokalizacji – całkowicie za darmo.

W trakcie warsztatów ‘meet the particle foam engineers’, możecie Państwo zadawać nam pytania na temat projektów i odkrywać potencjalne rozwiązania i koncepcje, które mogą być zrealizowane za pomocą materiałów: EPP, EPS, ETPU.

Najważniejsze właściwości naszych spienionych tworzyw sztucznych, to m.in:

  • lekkość
  • doskonała izolacja termiczna
  • możliwość formowania w całkowicie dowolne kształty, itp.

sprawiają one, że tworzywa te są niezwykle cenne dla wielu projektantów i zapewniają szeroki zakres możliwości.


Chcielibyśmy podzielić się z Państwem tą wiedzą.

Jest to jeden ze sposobów, w jaki firma HSV aktywnie przyczynia się do wprowadzania innowacyjnych produktów i oszczędności kosztów bezpośrednich.

Aby wyrazić swoje zainteresowanie wzięcia udziału w warsztatach ThinkTank w swojej lokalizacji, wystarczy kliknąć poniższy przycisk, a my skontaktujemy się z Państwem.

Z poważaniem,

 

Dział Sprzedaży HSV  WARSZTATY THINKTANK  
Linkedin
Facebook
Google+
Website
HSV-PI.nl   |   +31 318 648 999   |   contact@hsv.nl

U ontvang deze e-mailing op %%emailaddress%%
Klik hier om u af te melden