Discover the hidden invention. dzięki HSV na SHK 2018

Discover the hidden invention. dzięki HSV na SHK 2018
Discover the hidden invention. dzięki HSV na SHK 2018

Na stanowisku HSV znajdzie się również ThinkTank, który mógłby nawet zaparkować pod Twoim domem ! We wnętrzu ThinkTanka, inżynierowie HSV otwierają drzwi do  “the hidden world of particle foams” oraz szeroki wachlarz zastosowań w różnorodnej gamie produktów.

“Particle foams by HSV” mogą mieć wiele potencjalnych zastosowań i sprytnych rozwiązań, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze, oraz które można dopasować do dowolnego kształtu, a także zapewnić doskonałą izolację. ThinkTank to mobilne centrum wiedzy prowadzone przez HSV „the particle foam engineers”, gdzie możesz:

  • odkrywać nowe pomysły,
  • uczestniczyć w warsztatach, a także
  • badać nowe typy zastosowań aby móc zaprojektować swoje produkty.
Innowacyjność produktowa z Particle Foams

Na naszym stoisku będziemy prezentować różne gotowe produkty zawierające EPS i EPP, a także nasze hybrydowe kombinacje produktów wykorzystujące pianki cząsteczkowe i plastikowe formy wtryskowe.

Te przepiękne innowacje produktowe są nie tylko lżejsze, bardziej praktyczne i bezpieczniejsze ze względu na swoje zastosowanie przez particle foams, lecz także mają pozytywny wpływ jednocześnie na koszty oraz środowisko. A wszystko to z udziałem 98% powietrza!

SHK Essen to największe w Niemczech targi dla profesjonalistów w obszarach takich jak higiena, ogrzewanie, klimatyzacja i energia odnawialna. 6 – 9 marca 2018.

“the particle foam engineers” i HSV ThinkTank możesz znaleźć w hali 2 na stanowisku 2A08b.


ThinkTank on Tour w Twojej lokalizacji?

Nie masz czasu aby odwiedzić SHK 2018, ale chcesz uczestniczyć w sesji naukowej ThinkTank w swojej lokalizacji? Teraz możesz!

Wykorzystaj swój cenny czas w jak najbardziej efektywny sposób i odkryj co “the hidden invention. by HSV” znaczy dla Ciebie. Firma HSV z przyjemnością odwiedzi Cię, aby odbyć badawczą podróż w ThinkTanku.

Nasze mobilne centrum wiedzy posiada kompletny, profesjonalny setup i jest wyposażone w najnowsze technologie.

To unikalne miejsce posiada na swoim pokładzie wszelkie elementy, aby zainspirować  inżynierów produktu, nabywców oraz specjalistów ds. sprzedaży, z najnowszą wiedzą w celu osiągnięcia nowych, innowacyjnych pomysłów i rozwiązań produktowych.


Czego można oczekiwać od ThinkTank?

W ThinkTank, podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem i filozofią z Tobą oraz Twoimi pracownikami, które dostosowane będą do Twoich preferencji i wyzwań. :

✔ Ukierunkowane informacje, dopasowane odpowiednio do Twoich pytań i preferencji

✔ Specyfikacje materiałowe

✔ Możliwości w obszarze handlowym

✔ Kryteria projektowe (szczegóły techniczne dotyczące wymiarów i specyfikacji, tolerancji, opcji powierzchni itp.)

Zanim przygotujemy nasz ThinkTank do ponownego wyjazdu, zyskasz doskonały przegląd możliwych zastosowań naszych pianek oraz materiałów, które są wydajne i skuteczne.

Czy wejdziesz z nami na pokład?

Zadzwoń pod numer +48 (0)42 689 04 16 lub wyślij e-mail na adres hsv@hsv.pl, aby umówić się na spotkanie informacyjne w wybranej lokalizacji. Program zostanie dostosowany do Twoich potrzeb, gwarantując jakże wartościową sesję na pokładzie ThinkTank dla Ciebie i Twoich pracowników.


Linkedin
Facebook
Google+
Website
HSV-PI.nl   |   +31 318 648 999   |   contact@hsv.nl

U ontvang deze e-mailing op %%emailaddress%%
Klik hier om u af te melden