Foam Expo Stuttgart 2019 | Zrównoważone innowacje w branży spienionych tworzyw sztucznych

Podczas targów Foam Expo (największych na świecie targów innowacji w branży pianek technicznych), które odbędą się w dniach 10-12 września 2019 r., międzynarodowy zespół projektowy HSV będzie gotowy do pomocy.

Chętnie doradzimy Państwu w zakresie inteligentnych, zrównoważonych, lekkich i obniżających koszty rozwiązań w zakresie komponentów i produktów technicznych. Numer stoiska: 755 | Hala 10 (wejście zachodnie) | teren Landesmesse Stuttgart GmbH.

Solvis Ben, reddot award winer 2018. EPP van HSV the particle foam engineers

HSV the particle foam engineers ontwikkelen, engageren, produceren en assembleren de Solvis Ben. Functionaliteit en esthetische vormgeving worden maximaal gecombineerd met de toepassing van EPP

Discover the hidden invention – rozwiązania obniżające koszty

Na targach Foam Expo 2019 zaprezentujemy inteligentne, zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju innowacje w dziedzinie spienionych tworzyw sztucznych, które rozwijamy od ponad 50 lat dla naszych klientów z branży HVAC, motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej i spożywczej. Pozwól nam opowiedzieć Ci o rozwiązaniach obniżających koszty i o zaletach naszych materiałów:

• Wolność w projektowaniu i projektowanie “za pierwszym razem właściwe”.
• Niewielka waga i właściwości termoizolacyjne
• Właściwości absorbujące wstrząsy i odporność na wiele czynników
• Wykończenie powierzchni
• Techniki budowlane
• Łatwość montażu
• Technologia hybrydowa (łączenie materiałów EPS/EPP/TSG)
• Możliwość wielokrotnego zastosowania

Kliknij na baner i zarejestruj się w celu bezpłatnej wizyty

Nasz międzynarodowy zespół projektowy nie może się doczekać spotkania z Tobą! Odwiedź nas przy stoisku: 755 | Hala 10 (wejście zachodnie)

Podczas targów Foam Expo (największych na świecie targów innowacji w branży pianek technicznych), które odbędą się w dniach 10-12 września 2019 r., międzynarodowy zespół projektowy HSV będzie gotowy do pomocy.

Lokalizacja: Landesmesse Stuttgart GmbH, Messepiazza 1, 70629 Stuttgart, Germany

Pobierz wskazówki dojazdu tutaj.

HSV ma udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie produktów kompozytowych

HSV ma udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu i wytwarzaniu produktów kompozytowych. Obejmuje to tworzywa techniczne (PC/ABS, PA, itp.), z możliwością lakierowania, montażu i klejenia kompozytów, jak również w kombinacji EPS/EPP i tworzyw termoplastycznych.

Twoje produkty, wytwarzane w sposób zrównoważony

HSV opracowuje, produkuje i montuje półprodukty i produkty gotowe przy użyciu zrównoważonych metod. W trakcie procesu produkcyjnego minimalizujemy zużycie surowców, “zielone”j pary wodnej i odnawialnej energii elektrycznej. Zasada “zero-odpadów” i dostarczanie najwyższej jakości są dla nas kluczowe.

Sesja wiedzy ThinkTank w Twojej lokalizacji

Nie masz czasu na udział w Foam Expo? Zarezerwuj więc sesję wiedzy ThinkTank. Nasi inżynierowie chętnie odwiedzą Cię w Twoim miejscu pracy, aby omówić stojące przed Tobą wyzwania i podzielić się naszą wiedzą na temat rozwoju materiałów i produktów. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Napisz do nas na hsv@hsv.pl a ThinkTank wkrótce Cię odwiedzi!

Powrót do przeglądu

Zaufali nam :

Solvis, HSV the particle foam engineers, EPP
HSV the particle foam engineers supplier of Balmoral
M&G Group, customer HSV the particle foam engineers

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów